YASAL

Gizlilik Bildirimi

Karaca Global Lojistik, sitesinde yer alan formlar aracılığıyla gönüllü olarak vermiş olduğunuz kişisel verilerinizi (isim, e-posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası vb.) yasal zorunluluklar dışında üçüncü şahısların kullanmasına izin vermez. Bu verileri hiçbir şekilde herhangi bir kişi veya kuruma kiralamaz, satmaz

Karaca Global Lojistik, web sitesini ziyaret edenlerin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı duyar. Sitede gezinirken, şirketimizle iletişime geçmek, danışmak veya bilgi almak amacıyla bilerek ve gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgiler dışında bilgilerinizi toplamaz. Sizden alınan kişisel bilgiler; sizinle iletişime geçmek ve bilgi aktarmak, size basılı yayınlar/yazışmalar e-posta ile haber bültenleri veya bildirimler göndermek ve işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek için kullanılmaktadır.

Karaca Global Lojistik, web sitesini geliştirmek, genel olarak ziyaretçiler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ziyaretçi profilini belirlemek amacıyla web sitesini ziyaret edenlerin sayısını ve ziyaretçilerin internet hizmet sağlayıcılarının alan adlarını takip eder ve belirtilen amaçlarla kullanır. Bu süreçte hiçbir kişisel bilgi kullanılmamaktadır.

Sitemize üye olmak için sizden bazı kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz istenebilir. Bu bilgiler sadece size daha iyi hizmet vermek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kullanılacaktır. Bu bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Karaca Global Lojistik bu bilgileri yasal zorunluluklar dışında hiçbir koşulda üçüncü kişilere açıklamayacağını taahhüt eder.

Karaca Global Lojistik, sitelerinde yer alan linkler aracılığıyla ziyaret edeceğiniz diğer sitelerin Karaca Global Lojistik'in Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi vermeden önce ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.