HAKKIMIZDA

Üyeliklerimiz ve Yetki Belgelerimiz

Taşıma İşleri Organizatörü olarak faaliyet gösteren Karaca Lojistik, havayolu işletmelerine kargo ve posta teslim eden taşıma işleri organizatörleri olarak acente olma koşullarını sağlamış ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkili acente olarak onaylanmıştır.

Belge için tıklayınız.

Karaca Lojistik, havayolu sektöründe büyük bir imaj ve prestij olarak kabul edilen IATA akreditasyonu almaya hak kazanmış sınırlı sayıda kargo acenteleri arasında yer almaktadır. IATA akreditasyonu ile Karaca; havayolu şirketleri tarafından IATA üyesi  acentelere sağlanan özel indirimler dahil tüm olanaklardan yararlanma kabiliyetine sahiptir.

IATA üyeleri için tıklayınız.

Karaca Lojistik, 150 ülkede yaklaşık 40.000 nakliye ve lojistik firmasını temsil eden bir sivil toplum kuruluşu olan FIATA'nın (Uluslararası Nakliyeciler Dernekleri Federasyonu) üyesidir.

FIATA üyeleri için tıklayınız.

Karaca Lojistik, Uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmet üretimi alanlarında faaliyet gösteren sektörün en büyük firmaların üye olduğu bir sivil toplum kuruluşu olan UTİKAD üyesidir.

UTİKAD üyeleri için tıklayınız.

Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD)'nin kurumsal bir üyesi olan Karaca Lojistik; bu üyeliği ile, demiryolu taşımacılığı ile ilgili yurt içinde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve sektörel birlikteliğin gücünden faydalanmayı hedeflemektedir.

DTD üyeleri için tıklayınız.

Karaca Lojistik, IMEAK Deniz Ticaret Odası'nın kurumsal üyesidir. Bu üyeliği ile Karaca Lojistik, mevzuat ve sektöre ilişkin gelişmeleri yakından ve güncel olarak takip etmeyi, sektörel dayanışmanın ve iletişimin gücünden faydalanmayı amaçlamaktadır.

IMEAK Deniz Ticaret Odası üyeleri için tıklayınız.