HAKKIMIZDA

Yönetim Sistemleri Belgelerimiz

Günümüzde dijitalleşme ve teknolojinin çok hızlı olarak gelişmesine paralel olarak bilgi miktarı artmış, artan bilgi miktarı ve erişim yöntemleri nedeniyle bilgi varlıklarının güvenliği de çok önemli bir hale gelmiştir. Bilgi varlıklarımızın güvenliğinin sağlanması, iş süreçlerinde etkin doğru hızlı ve erişim yetkileri gözetilerek güvenli bir biçimde kullanılması, Karaca Lojistik'in kurulduğu günden beri üzerinde önemle durduğu yönetim politikalarından biridir. Karaca Lojistik  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini de alarak bu yönetim politikasını başarıyla uyguladığını tasdik ettirmiştir.

Belge için tıklayınız.

Müşteri memnuniyetini ölçmek için etkin yöntemlere sahip olan, müşteri istek, beklenti ve önerilerini değerlendirip yeni yaklaşımlar sunan Karaca Lojistik; Müşterilerinin şikayet ve taleplerini karşılamak, kalite standartlarını daha da ileri seviyelere ulaştırarak hem daha iyi hizmet sunmak hem de sektörde fark yaratmak için oluşturduğu müşteri ilişkileri politikasıyla ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesini almış ve bu yönetim politikasını başarıyla uyguladığını kanıtlamıştır.

Belge için tıklayınız.

Çevreye karşı daha duyarlı olmak ve sürekli değişimi ve gelişimi sağlamak için oluşturduğu etkin çevre politikasıyla ve uyguladığı etkin Çevre Yönetim Sistemi sayesinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesini ’de aktifleri arasına katan Karaca Lojistik, hizmet kalitesini sürekli yükselterek koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Belge için tıklayınız.

En değerli aktifi olarak kabul ettiği çalışanlarının maruz kalabilecekleri potansiyel tehlikeli durumların tanımlandığı, değerlendirildiği, kontrol edildiği bir politika oluşturarak daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının kurallarını oluşturan Karaca Lojistik, oluşturduğu bu İş Sağlığı ve Güvenliği politikasıyla ISO 4500  İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanmış ve bu yönetim sistemi politikasını başarıyla uyguladığını tasdik ettirmiştir.

Belge için tıklayınız.